תקנון האתר

הנכתב בתקנון זה הינו בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות פייפאל, כרטיס אשראי, אפליקציה ביט / אפליקציית פיי בוקס / העברה בנקאית /  המחירים כוללים מס מע”מ / והמשלוחים חינם לכל הארץ

באמצעות דואר ישראל או חברת צ’יטה שליחויות, ללא תשלום מצדכם.

10

1. האתר מתנות נקודה מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
2. הרכישה בחנות מתנות נקודה הינה באמצעות כל האמצעים הרשומים מעלה.
3. מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ וכולל מיסים.
4. מתנות נקודה, שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מתנות נקודה על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני matanot.nekoda@gmail.com לשירות הלקוחות של מתנות נקודה בסין. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהלקוח למתנות נקודה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר למתנות נקודה בסין, כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך מקבלת המוצר. דמי ביטול 5% או  100 ש”ח הקטן מבניהם.

החזר כספי יתרחש לאחר החזרת המוצר וקבלת אישור של הספק עד 3 ימי עסקים, והחזרת המוצר תגיע לסין

המשלוח מתבצע באמצעות דואר ישראל בחינם / חברת צ’יטה שליחויות בחינם ללא תשלום

 1. מתנות נקודה שיושבת בסין תדאג לאספקת המוצר ללקוח לקרבת כתובת המגורים שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, מ 6 עד 16 ימי עסקים.
 2. ובמקרים חריגים שאינם בשליטה מלאה של מתנות נקודה עד 25 ימי עסקים.
 3. מתנות נקודה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 4. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי מתנות נקודה.
 5. מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח.

אם לא קיבלתם את החבילה על פי תנאים אלה תקבלו החזר מלא על ההזמנה שלכם עד 3 ימי עסקים לחשבון הבנק שלכם

שירות לקוחות

• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי שירות הלקוחות של מתנות נקודה בסין בדואר אלקטרוני : matanot.nekoda@gmail.com

אחריות ושירות

 1. האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי מתנות נקודה.
 2. האחריות למוצר ניתנת לתקופה של 14 ימים מיום קבלת המוצר.
 3. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות חנות המכירות מתנות נקודה, מתנות נקודה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
 4. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של מתנות נקודה, ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 5. אחריות מתנות נקודה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
 6. מתנות נקודה, לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.
 7. להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם מתנות נקודה בדואר אלקטרוני : matanot.nekoda@gmail.com

אבטחת מידע ופרטיות

1. מתנות נקודה, כמו גם חנויות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם מתנות נקודה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

2. מתנות נקודה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת מתנות נקודה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא מתנות נקודה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
3. מתנות נקודה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מתנות נקודה ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של מתנות נקודה.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם מתנות נקודה.

דין וסמכות שיפוט

• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך  תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.